25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir de Mevlidi Nebi Haftası Açılış Program Coşkusu

 Mevlid-i Nebi Haftası Açılış programı Çarşı Camiinde yapilan Kuranı Kerim ziyafeti, 1001 hatim duası sohbet ve etli pilav ikramıyla başladı. Erken saatte camiyi dolduran halkımız cami dışına taşarak büyük ilgi gösterdi.

 Programa Vali Özdemir Çakacak, Vali Yardımcısı İsmail Soykan, Odunpazarı Kaymakamı Tugay Hakan Bilgin, İl Müftüsü Bekir Gerek, İlçe Müftüleri, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Birbirinden güzel okuyuşlarla Kur an ziyafeti gönülleri costururken, İl Müftümüz Bekir Gerek yaptığı konusmada mikketimizde peygamber sevgisinin güçlü bir şekilde var olduğunu ve bu sevgiyi gelecek nesillere aktarmak, peygamberi  anlamak ve anlatmak uzere haftayi idrak ettigini vurguladı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.