10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ODA MÜZİĞİNDE GENÇLERİN GECESİ

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın hafta içi programında yer alan oda müziği konserlerinde bu hafta genç solistler Yağızcan Keskin, Ferec Necef ve Tayfun İlhan performansları ile sanatseverlere keyifli bir gece yaşattılar.
Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Ergin Orbey sahnesinde gerçekleştirilen konserde, müziğe yüreğini vermiş genç klarnet sanatçısı Yağızcan Keskin, viyolonsel sanatçısı Ferec Necef ve piyano sanatçısı Tayfun İlhan sahne aldılar. W. A. Mozart ve L. V. Beethoven gibi bestekârların eserlerini başarılı bir şekilde yorumlayan genç sanatçılar, konser sonrası salonu dolduran sanatseverlerden büyük alkış aldılar.

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gelecek Oda Müziği programında, 10 Şubat 2020 Pazartesi saat 20.00’de BSM Ergin Orbey Sahnesi’nde Erkin Onay, Doğukan Keskin, Kaan Buğra Metin, Bilgütay Kaan Öztürk, Melih Kara ve Lilian Maria Tonella Tüzün sahne alacak.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.