10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ressam Namık Kemal Kaçın sergi ile anıldı

Geçen yıl vefat eden Eskişehir’in önde gelen ressamlarından Namık Kemal Kaçın Eskişehir Sanat Derneği’nin düzenlediği  “Namık Kemal Kaçın Aramızda” sergisiyle anıldı.
   
Büyükşehir Sanat Merkezinde, sanatçının eserlerinin yanında 32 sanatçı eserleriyle katıldı. Sergi açılışında, sanatçının adına derneğin her yıl düzenleyeceği  “Namık Kemal Kaçın Sanat Ödülü” nün ilki, sanatçının eşi İfet Kaçın tarafından ressam Ali Çelik’e verildi.
    
Kalabalık sanatsever ve Kaçın’ın ailesi ve yakınlarının katıldığı serginin açılışında konuşan Eskişehir  Sanat Derneği Başkanı Şehabeddin Tosuner “ çok genç yaşta aramızdan ayrılan Namık Kemal Kaçın resim sanatına kendini adamış klasik resimin dışında, birikimiyle yaratıcı eserler veren önemli ressamımızdı” diye konuştu. Sergi 14 Şubat’a kadar sürecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.