10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kanatlıda Sigarayı Bırakma Fotoğraf Sergisi

Kanatlıda Sigarayı Bırakma Fotoğraf Sergisi
  • 10 Şubat 2020 Pazartesi
  • 1540 kez okundu

Eskişehir Kent Konseyi ve Yeşilay tarafından düzenlenen Sosyal sorumluluk projesine Kanatlı Alışveriş Merkezi tam destek verdi. Nihan Arın’ın hazırlamış olduğu  “Sigarayı Bırakma farkındalık   “ konulu fotoğraf sergisi  Kanatlı Alışveriş Merkezinde  açıldı .  

Nihan Aran’ın sergi açılışına   Yeşilay Derneği Başkanı  Dr.Sıtkı Karaca , Kent Konseyi Başkanı  İsmail Kumru ,Kanatlı Alışveriş merkezi Genel Müdürü Zehra Kutlu ve pek çok davetli    katıldı. Sergide sigarayı bırakmış kişilere plaket ve hediyeler verildi.

 Sergi  10 Şubat   Saat 22,00 a kadar Kanatlı Avm  zemin  katta ziyaret edilebilir.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.