10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ODA MÜZİĞİ KONSERLERİ DEVAM EDİYOR

ODA MÜZİĞİ KONSERLERİ DEVAM EDİYOR
  • 12 Şubat 2020 Çarşamba
  • 1600 kez okundu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın hafta içi programında yer alan oda müziği konserlerinde bu hafta Sepiolite Ensemble grubu sahne aldı. İsimlerini şehrimizin önemli değerlerinden biri olan lületaşının bilim dünyasındaki adından alan grup, performansları ile sanatseverlere kendilerini hayran bıraktı.

Ergin Orbey Sahnesi’nde gerçekleştirilen ve biletleri günler öncesinde tükenen konserde keman sanatçıları Erkin Onay ve Doğukan Keskin, viyola sanatçıları Kaan Buğra Metin ve Bilgütay Kaan Öztürk, viyolonsel sanatçısı Melih Kara ve piyano sanatçısı Lilian Maria Tonella Tüzün sahne aldı. İsimlerini şehrimizin önemli değerlerinden biri olan lületaşının bilim dünyasındaki adından alan Eskişehir çıkışlı Sepiolite Ensemble grubu sergiledikleri performansları ile Eskişehirli sanatseverlerden büyük beğeni topladı.

Oda Müziği Konserleri’nin gelecek programında 17 Şubat 2020 Pazartesi günü 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Ergin Orbey Sahnesi’nde Philipp Erasmus ve Clemens Sainitzer doğaçlama konser parçalarını seslendirecek.

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.