10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TAŞLARA RENK VEREN KADINLARIN SERGİSİ AÇILDI

TAŞLARA RENK VEREN KADINLARIN SERGİSİ AÇILDI
  • 12 Şubat 2020 Çarşamba
  • 1335 kez okundu

Başta kadınlar ve çocuklar olmak üzere 7’den 70’e herkese ücretsiz kurs hizmeti veren ESMEK, kadınların emeklerini Eskişehirliler ile buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde açılışı gerçekleştirilen sergide Taş Boyama Eğitmeni Nuray Diler Yıldırım ve 33 öğrencisinin birbirinden özel eserleri sanatseverlerle buluştu.

Kurulduğu günden bu yana binlerce kursiyere hem meslek hem hobi edinme konusunda yol gösteren ve ücretsiz eğitimler veren ESMEK, kadınların emeklerini sergilemeye devam ediyor. ESMEK tarafından açılan ücretsiz Taş Boyama Kursu’na gelerek kendilerini bu alanda geliştiren kadınlar eğitmenleri Nuray Diler Yıldırım öncülüğünde hazırladıkları eserleri, Eskişehirliler ile buluşturdu. Açılışına CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer ve CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü’nün de katıldığı sergiye, sanatseverler de büyük ilgi gösterdi. Emekleri dolayısıyla Nuray Diler Yıldırım ve öğrencilerini tebrik eden Usluer ve Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin fırsat eşitliği açısından ESMEK ile Türkiye’ye örnek olduğunu ifade ettiler.

Sergi 16 Şubat’a kadar ESMEK Turistlik El Sanatları Merkezi içerisinde yer alan ESMEK Sergi Evi’nde ziyaret edilebilecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.