24 Kasım 2017 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESİAD - TÜSİAV İLE KARDEŞ SİAD OLDU...

ESİAD - TÜSİAV İLE KARDEŞ SİAD OLDU...
  • 17 Mayıs 2017 Çarşamba
  • 4273 kez okundu

“ESİAD Eskişehir Sanayici ve İş Adamları Derneği TÜSİAV Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı ile Kardeş SİAD oldu. Karşılıklı olarak Kardeş SİAD Beratları verildi”

Eskişehir Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD) Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli  Sarıtoprak  ve beraberindeki heyeti Eskişehir’de ağırladı.

Ankara’dan gelen TÜSİAV Heyetini, ESİAD Başkanı ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu üyesi Aydın Bandırma ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Beraber yenilen öğle yemeğinin ardından; ESİAD’ın Odunpazarı’ndaki tarihi dernek binasında TÜSİAV’ın talep ettiği “ESİAD-TÜSİAV Kardeş Dernek Olması” kapsamında düzenlenen toplantıya geçildi.
  
ESİAD tanıtım filmi ile başlayan toplantı; ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu üyesi Aydın Bandırma’nın açılış konuşmasını yapması ile devam etti. Başkan Bandırma konuşmasında “Sizi şehrimizde ağırlamaktan ve bizi kendinize kardeş dernek olarak seçmiş olmanızdan mutluluk duymaktayım” dedi. Ardından ESİAD’ın çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.

Başkan Bandırma konuşmasının ardından sözü TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak’a verdi. Başkan Sarıtoprak konuşmasında; 32 yıllık geçmişe sahip ve bu güne kadar bir çok değerli iş adamı ile yapmış olduğu başarılı projeleri hayata geçiren, her anlamda faaliyetleriyle ses getiren ESİAD derneği ile kardeş dernek olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından Kardeş SİAD Beratları verilerek ESİAD ile TÜSİAV Kardeş SİAD olmuştur.

Toplantı Berat töreni ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son bulmuştur.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri