27 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şişecam Topluluğu Yıldız Çalışanlarını Ödüllendirdi

Şişecam Topluluğu Yıldız Çalışanlarını Ödüllendirdi
  • 18 Mayıs 2017 Perşembe
  • 5191 kez okundu

‘ŞİŞECAM YILDIZLAR GEÇİDİ’ ÖDÜL TÖRENİ 6. KEZ DÜZENLENDİ

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu’nun, yurt içi ve yurt dışı çalışanlarının ödüllendirildiği ‘Şişecam Yıldızlar Geçidi’ ödül töreni bu yıl 6’ncı kez düzenlendi. Topluluğun üretim faaliyetlerini yürüttüğü 13 ülkedeki çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda, enerji verimliliği, üretim, kalite ve teknoloji başta olmak üzere birçok farklı alanda gerçekleştirilen 90 proje değerlendirildi. Bu projeler arasından, 15 yurt içi ve 6 yurt dışı olmak üzere toplam 21 proje ödül almaya hak kazandı. İş Sağlığı ve Güvenliği kategorisinde 12 üretim tesisi ödüle layık görüldü. Törende ayrıca 15 çalışana da özel ödül verildi.

17.05.2017 - Camın tüm temel alanlarıyla soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, çalışanlarının başarılarını ödüllendirmek ve iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını teşvik etmek amacıyla “Şişecam Yıldızlar Geçidi’ ödül töreninin altıncısını düzenledi. ‘Şişecam Yıldızlar Geçidi’ ödül töreni Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bali, Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman ve yöneticilerin de katılımıyla The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da gerçekleşti.

Üretim faaliyetlerini 13 ülkede yürüten Topluluğun yurt içi ve yurt dışı çalışanlarının başarılı çalışmalarının ödüllendirildiği etkinlikte, 2016 yılında ‘enerji verimliliği’, ‘üretim’, ‘kalite’ ve ‘teknoloji’ başta olmak üzere birçok farklı alanda gerçekleştirilen 90 proje değerlendirildi. Bu projeler arasından 15 yurt içi ve 6 yurt dışı olmak üzere toplam 21 proje ödüle layık görüldü. İş Sağlığı ve Güvenliği kategorisinde 12 üretim tesisine ödül verildi. Törende ayrıca 15 çalışan da özel ödül almaya hak kazandı.

Türkiye’nin lider, dünyanın ise sayılı üreticileri arasında yer alan Şişecam Topluluğu’nun küresel pazarda ilk üç arasında yer alma vizyonu doğrultusunda sağlam adımlarla ve kararlılıkla ilerlediğine dikkat çeken Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bali, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Önümüze koyduğumuz yüksek hedeflere ulaşmak için sahip olduğumuz en büyük güç insan kaynağımızdır. Şişecam Ailesi’nin sürdürülebilir başarısının temel yapıtaşı olan çalışanları şüphesiz ki; bizleri bir arada tutan en önemli değerimizdir. Şişecam Topluluğu’nun başarısında büyük pay sahibi olan tüm Şişecamlıları ve Şişecam’ın sürdürülebilir başarısına değerli projelerle katkı sağlayan ve ödüle layık görülen tüm çalışanlarımızı gönülden kutlarım” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar