25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD Üyelerini Destekler Konusunda Bilgilendiriyor

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi, üyelerini ziyaret ederek 2017 projelerini ve devletin üretim yapan firmalara olan desteklerini anlatıyor.
  
Şube Başkanı Ali ENGİZ, Yönetim Kurulu üyesi Erkan Mobilya ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Erkan ERTAN'ı işyerinde ziyaret ettiler.
  
TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Erkan ERTAN, ‘’Biz bir evin A'dan Z’ye komple tadilatını ve değişimini yapıyor, evin ferah bir yaşam alanı olması için çalışıyoruz. Birçok müşterimiz memnun kalarak diyaloğumuz dostluğa dönüşüyor. Müşterilerin isteğine göre kapı, mutfak dolabı, televizyon ünitesi, yatak odası gibi mobilya üzerine her ürünü her ölçüye göre yapabiliyoruz.’’ dedi.
  
Başkan ENGİZ, Eskişehir’de piyasaların referandum sonrası nefes aldığını ve hükümetin hibe ve teşvikleriyle, vergi yapılandırmasıyla daha da ivme kazanacağını umduğunu söyledi. Ayrıca üyeler arası iş geliştirme çalışmalarının ve ihracat girişimlerinin devam ettiğini dile getirdi. 2016’da yapılan faaliyetleri anlatarak 2017 için üyelerle el ele vererek sosyal sorumluluk projelerinde de yer alacağını dile getiren ENGİZ, üyelerin talepleri doğrultusunda eğitim ve seminerler düzenlediklerini sözlerine ekledi.
  
Başkan ENGİZ, ERTAN’a 16 Türk devletinin madenî levha üzerine basılı sembolik bayraklı plaketini hediye ederek başarı ve bol kazançlar diledi.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar