25 Nisan 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEYİTGAZİ ZABITADAN FIRINLARA TAM NOT!

SEYİTGAZİ ZABITADAN FIRINLARA TAM NOT!
  • 17 Haziran 2017 Cumartesi
  • 6098 kez okundu

Seyitgazi Belediyesi Zabıta  ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki fırın kontrollerini sıklaştırdı. Ziyaret edilen fırınlar zabıta ekiplerinden tam not aldı.

KONTROLLER YAPILDI
Halkın sağlığı için fırınları mercek altına alan ekipler, hijyen, gramaj, un ve un çuvallarının kontrolünü yaparak üretimin uygunluğunu kontrol etti.Ramazan pideleri üzerinde yoğunlaşan zabıta ekipleri fırından çıkan pidelerin gramaj kontrollerini gerçekleştirerek, 300 gram olması gereken pidelerin tamamında yeterli gramaja ulaşıldığını tespit etti.

FIRINLARA TEŞEKKÜR
Yapılan ziyaretlerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayan ekipler, halkımızın sağlıklı gıdalara ulaşabilmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.  Fırınlarda üretimlerin hijyen kurallarına uygun, kaliteli ve doğru gramajda olması bizleri de çok mutlu ediyor. Bu konuda gerekli duyarlılığı taşıyan esnaflarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz açıklamasında bulundular.
 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar