21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEYİTGAZİ’DE ORKÖY BEREKETİ

SEYİTGAZİ’DE ORKÖY BEREKETİ
  • 17 Haziran 2017 Cumartesi
  • 7135 kez okundu

Orman ve Köy İlişkileri (ORKÖY) projesi kapsamında gerçekleşen hibe seracılık desteği ile teşvik alan Seyitgazi’de üreticiler halinden memnun.

Orman ve Köy İlişkileri (ORKÖY) projesi kapsamında hibe kredi seracılık desteği alan;Yazın domates ve salatalık, kışın ise marul ve roka yetiştirilen seradaki ürünlerin normal şartlara göre yaklaşık 1,5 ay öncesinden yetişmesi üreticilerin yüzünü güldürüyor. Seralarda üreticileri ziyaret eden Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın  üreticilere bol ve bereketli ürünler almalarını dileyerek,  günün teknolojisine uygun ve modern bir sera projesinin ilçede giderek artması için girişimleri hızlandırdıklarını ifade etti. Orköy desteği ile seracılık yapan Bekir Cemal Özkan ise "Orman köylülerini destekleme projeleri gerçekleştiren ve bizleri teşviklendiren Orman ve Su İşleri Bakanımız Sn. Veysel Eroğlu başta olmak  üzere milletvekillerimize, Orman Bölge Müdürlüğümüze ve desteğini esirgemeyen Seyitgazi Belediye Başkanımız Hasan Kalın’a teşekkür ediyorum.Kendi işimin patronu oldum. Bu projenin meyvelerini almaya başladık çok şükür" dedi. 
 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar