19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak: Eskişehir, Önemli Bir Sanayi ve Ticaret Merkezidir

Vali Çakacak: Eskişehir, Önemli Bir Sanayi ve Ticaret Merkezidir
  • 13 Temmuz 2017 Perşembe
  • 5577 kez okundu

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Meclis Başkanı İsmail Kunduracı ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Çakacak’ı makamımda ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Eskişehir sanayisinden övgü ile bahseden Vali Çakacak, son dönemde hızla gelişen Türkiye’nin her alanda başarılı olması gerektiğine vurgu yaptı. Gelişen teknolojiye ve donanıma ülke olarak ayak uydurmamızı isteyen Vali Çakacak, Eskişehir Sanayi Bölgesini yüksek iş hacmi olan bir yer olarak nitelendirdi.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildiren Vali Çakacak, sanayinin hızla geliştiği yerlerde sosyal ve ekonomik hayatın daha kaliteli hale geldiğini hatırlatarak, “Son yıllarda yapılan yatırımlar, Eskişehir’i önemli bir sanayi ve ticaret merkezi haline getirmiştir” dedi.

Eskişehir’de üretilen bazı ürünlerin ulusal ve uluslararası pazarda önemli yer edindiğine dikkat çeken Başkan Özaydemir ise, ülkenin ekonomik yönden kalkınmasını sağlamak adına ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. 1992 yılından beri kendi kaynaklarıyla çok büyük yatırımlar yaptıklarını anlatan Başkan Özaydemir,  Vali Çakacak’a ESO adına yeni görevinde başarılar diledi.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar