23 Temmuz 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Harun Karacan’dan TOBB’a ziyaret

Harun Karacan’dan TOBB’a ziyaret
  • 5 Ağustos 2017 Cumartesi
  • 5632 kez okundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, camianın içinden gelen ve TOBB’da beraber çalıştığı Karacan’ın AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Karacan’ı yeni görevinden dolayı kutlayan ve hayırlı olsun diyen Hisarcıklıoğlu, “Sayın Karacan, hem TOBB’da hem de siyasete girdiği dönemde üstlendiği her görevde başarılı çalışmalar yaptı. Yeni görevinde de her şeyi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum. Karacan, camiamızın içinde yer alan, bizim sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı iyi bilen birisi. Camiamızın sorunlarının çözümü noktasında taleplerimize gereken duyarlılığı göstereceğinden eminim” dedi.

-AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan da “Diyalog başarının anahtarı. Yeni dönemde çok güçlü bir diyalog mekanizmasını oluşturmak hedefim” dedi.

Karacan, bir işveren olarak Eskişehir Ticaret Odası Başkanlığı ve TOBB Yönetim Kurulu üyeliği yaptığı dönemlerde TOBB camiasını yakından tanıma fırsatı bulduğunu söyledi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde TOBB camiasında yer ve sorumluluk almaktan dolayı şanslı olduğunu belirten Karacan, TOBB’un yaptığı projelerle Türkiye ekonomisine önemli katkılar sunduğunu ifade etti.

Karacan, özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen istihdam kampanyasında aldığı rol ve sorumluluk için de TOBB’a teşekkür etti.

Karacan, TOBB ve Oda/Borsa camiasının her zaman demokrasiden, milletten ve devletten yana olduğunu vurguladı.

Siyasetin görevinin sivil toplum kuruluşlarına destek vermek olduğunu vurgulayan Karacan, “Sorunlarımızın çözüm adresi siyasi kurumlar. Şimdi hem siyasi kimliğimle hem işveren olarak hem de bir sivil toplumun gücüne inanan biri olarak sizlerin hizmetinde olacağım. Diyalog başarının anahtarı. Yeni dönemde çok güçlü bir diyalog mekanizmasını oluşturmak hedefim” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar