17 Aralık 2017 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KADIN GİRİŞÇİMLER GELECEK İÇİN PROJE YAZDI

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell işbirliğinde düzenlenen Geleceği Yazan Kadınlar Projesi sayesinde Eskişehirli kadın girişimciler iş fikirlerini hayata geçirme fırsatı yakalayacak.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell işbirliğinde düzenlenen Geleceği Yazan Kadınlar Projesi için Eskişehirli kadın girişimciler bir araya geldi. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun 10. Kuruluş yıldönümü kapsamında ETO’nun ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik sayesinde kadın girişimciler teknoloji ve katma değer odaklı iş fikri projelerini hazırladı. Bu kapsamda TOBB Eskişehir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali, Eskişehir Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Arda Genç ve ANATEK A.Ş. Genel Müdürü & Üniversite - Sektör İşbirliği Koordinatörü Yeliz Erkoç kadın girişimcilerle bir araya geldi. Etkinlikte kadın girişimcilere projelerini hayata geçirirken iş planı hazırlama, iş geliştirme ve girişimcilik konusundaki bilgi ve tecrübeler aktarıldı.

Kadın girişimcilere fon ve destek sağlanacak
Etkinlik hakkında konuşan TOBB Eskişehir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali, kadın girişimcilerle üç hafta daha projeler üzerinde çalışacaklarını belirterek, katma değeri yüksek, teknoloji odaklı projelere öncelik verdiklerini dile getirdi. Son aşamayı da başarı ile tamamlayan ve finale kalmaya hak kazanan kadın girişimci adaylarının, İstanbul’da düzenlenecek finale katılacağını belirten Tali, kadın girişimcilerin bu sayede Turkcell’in çeşitli fon ve imkanlarından yararlanma fırsatı bulacaklarını dile getirdi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri