23 Temmuz 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Karacan, MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

Sivil toplum ve halkla ilişkilerden sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, İstanbul’da gerçekleştirdiği STK ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ı sivil toplum ve halkla ilişkiler başkan yardımcılarıyla birlikte makamında ziyaret eden Karacan, “öncelikle haziran ayında genel başkanlık görevine yeni gelen Abdurrahman Kaan’ı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sizlere selamlarını getirdim. Onun önderliğinde sivil toplum kuruluşlarımızla olan diyaloglarımızı genişleterek sizlere ve tüm üyelerinize hizmet etmenin çabası içerisindeyiz.” Şeklinde konuştu.

MÜSİAD Genel Başkanı Kaan ise; “nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, size de yeni göreviniz de başarılar diliyorum” dedi. 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar