20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

FUAR VE KONGRE MERKEZİ HİSARCIKLIOĞLU’NDAN TAM NOT ALDI

FUAR VE KONGRE MERKEZİ HİSARCIKLIOĞLU’NDAN TAM NOT ALDI
  • 10 Ağustos 2017 Perşembe
  • 5055 kez okundu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) M. Rifat Hisarcıklıoğlu Eskişehir Fuar Kongre Merkezi'nde (EFKM) incelemelerde bulundu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaretinde, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan eşlik etti. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi inşaatını ziyaret eden ve incelemelerde bulunan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, projenin son durumu hakkında Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’den bilgi aldı.

Hisarcıklıoğlu:  “Fuar kongre merkezi Anadolu’ya örnek olsun”

Eskişehir Ticaret Odası’nın şehre yatırım yaparak aynı zamanda yatırımcılara da örnek olduğunu kaydeden Hisarcıklıoğlu, Eskişehir’e fuar ve kongre merkezi kazandıracak olmasından dolayı Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’e teşekkür etti.Yatırımların gelişmesi için oda ve borsaların da taşın altına elinin koymasının önemine değinen Hisarcıklıoğlu, Eskişehir Ticaret Odası’nın bu yönüyle şehir ekonomisine öncülük ettiğini dile getirdi.Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin şehir ekonomisine çok önemli katkılar sağlayacağını kaydeden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, projenin Eskişehir’in marka değerine, ticaretine ve gelişmekte olan sanayi sektörlerine güç katacağını söyledi. Hisarcıklıoğlu, fuar kongre merkezinin yaratacağı katma değer ile Anadolu’ya örnek teşkil edecek bir proje olduğunu sözlerine ekledi.
 
 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar