22 Temmuz 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Birlikte projeler üreteceğiz

Eskişehir Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Sefa Şen ve yönetim kurulu üyeleri Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette esnaf sorunları ile belediye ve oda arasında yapılabilecek projeler masaya yatırıldı. Başkan Güler, ilçedeki esnaf sorunlarına vakıf olduklarını belirtirken birlikte projeler üretebileceklerini dile getirdi. STK ve Kurumlara yönelik ziyaretlerinin muhtelif aralıklarla devam ettiğini belirterek sözlerine başlayan Şen, “Bu ziyaretimizi de Sarıcakaya Belediyesi’ni ziyaret ederek gerçekleştirdik. Odamızın çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Buradaki esnaflarımızın sorunlarını ve isteklerini görüştük ve birlikte yapabileceğimiz projelerimizi anlattık” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Faruk Güler'de ”Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sefa Şen ve yönetim kurulunun, ziyareti bizleri sevindirdi. Bizler de çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Karşılıklı çalışmalarımızı bilgi alışverişi şeklinde birbirimize aktardık. Ve önümüzdeki süreçte birlikte yapabileceğimiz projeleri masaya yatırdık" şeklinde konuştu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar