23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AYHAN SEZER Tumsiad ile bir araya geldi

AYHAN SEZER   Tumsiad ile bir araya geldi
  • 24 Ağustos 2017 Perşembe
  • 6244 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer,  Eskişehir Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (Tümsiad)‘ni, ekibi ile birlikte ziyaret ederek iş adamları ile bir araya geldi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer;  Eskişehir Tümsiad yönetimi ile bir araya gelerek projelerini ve Eskişehir ticaret hayatının kalkınması için gereken düşüncelerini, Tümsiad üyeleri ile paylaştı. Ayrıca Tümsiad üyeleri ile yemekte bir araya gelen Sezer,  Tümsiad üyeleri tarafından güzel bir ilgiyle karşılandı. Eskişehir Tümsiad Başkanı Ali Engiz yaptığı konuşmasında,  ''Eskişehir Tümsiad olarak, Başkan Adayı Ayhan Sezer’e başarılar dileriz. Eskişehir Ticaret Odası seçim çalışmaları kapsamında; Tümsiad'ı ziyaretten memnun olduklarını , Başkan Adayı Ayhan Sezer’in, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı olmasını temenni ettiklerini’’ ifade etti.  Sezer;  ''Tümsiad’a verdikleri destek, katkı ve güç için teşekkür etti. Hep birlikte Eskişehir’deki ticareti hareketlendireceklerini''  dile getirdi.

 

HABER: ERTUĞRUL ALTINEL - ESKİŞEHİRGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar