23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ARİNKOM 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi’nde Yer Aldı

2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’nde Anadolu Üniversitesi ARİNKOM TTO Teknolojileri ile Yer Aldı!

Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından düzenlenen 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.  Gerçekleştirilen sergide Anadolu Üniversitesi ARİNKOM TTO desteklediği girişimciler ve teknolojileri ile birlikte BEBKA tarafından ayrılan stant alanında yerini aldı.

Mimarlar Mühendisler Grubu Başkanı Osman Balta’nın konuşması ile başlayan Zirve; TC Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, TC Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün konuşmaları ile devam etti. Sergi alanında ARİNKOM TTO standını Bakan Lütfi Elvan ziyarette bulundu.
Zirveye katılan ARİNKOM TTO yöneticisi M. Hakan Dağ fuar hakkında şu sözleri dile getirdi; “ARİNKOM TTO 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne destek verdiği girişimciler ile birlikte katılım sağladı. Firmalarımız bu fuarda teknolojilerini ve ürünlerini tanıttılar. Firmalarımıza gösterilen yüksek ilgi ile iş birliği olanakları yakaladılar.  BEBKA’nın da desteği ile bu iş birliklerine aracılık etmekten mutluluk duyuyoruz".          
                     
Zirve ve beraberinde düzenlenen sergi; geliştirilen inovatif projelerin tanıtılması, hızla yatırıma dönüşmesi, benzer projeler arasında ortak çalışmalar yapılması konusunda bir sinerji oluşması, üniversite-sanayi iş birliğinin geliştirilmesi, Türkiye'nin teknoloji ihraç eden ülke hedeflerine ulaşmasına katkıda amacıyla düzenlendi.  ARİNKOM TTO stant alanında “Entegre Akıllı Ulaşım Sistemi” teknolojisi ile PİTON;  “Bulut Tabanlı Satış Yönetimi ve CRM Yazılımı” teknolojisi ile Evasoft; “Dinamik Üretim Çizelgeleme ve Yapay Zeka Algoritması” Teknolojisi ile BLG Robotik; “Eğitim Robotu Ezrobot ve ROBİ” teknolojileri ile ALPANTECH, Bor teknolojisi kullanılarak üretilen “Kneflex Diz Masaj Kremi” ile BORTEK firmaları yer alarak ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördüler. ARİNKOM TTO Danışmanı Mahmut Kiper de fuarı ve ARİNKOM TTO stant alanını ziyaret ederek başarılı bir fuar geçirilmesi dileklerinde bulundu.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar