23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO’da Seçim Yaklaşıyor ÜYELER BAŞKANDAN MEMNUN (MUŞ)

ETO'da seçim yaklaşıyor mevcut başkan  Metin Güler dışında Ayhan Sezer ve Erdoğan Tekgöz adaylar.. Tam seçim arifesinde ETO dan gelen basın bülteni ise oldukça manidar bulundu..

ÜYELER ETO’DAN VE BAŞKAN GÜLER’DEN ÇOK MEMNUN

6 ayda bir düzenlenen Üye Memnuniyeti Anketi’nde  çıkan sonuçlara göre ETO’nun hizmetlerinden genel memnuniyet oranı %89,3 olurken, ETO Başkanı Metin Güler’i Başarılı” ve “Çok Başarılı” bulan işletmelerin oranı %77,2 oldu.
Eskişehir Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından verilen Akreditasyon kapsamında yılda iki kez düzenlediği Üye Memnuniyeti Anketi’ni geçtiğimiz ay yineledi. Ankette ETO bünyesindeki üyelere Oda’mızın verdiği hizmetler, yaptığı açıklamalar ve sağladığı faydalar hakkında çeşitli sorular soruldu. Odanın düzenlediği eğitimlere katılımının, üyelerin haberleşme tercihlerinin, üyelerinin sorunlarının sorulduğu ankette rassal örnekleme sistemi ile yüz yüze ve telefonla görüşme yöntemi veri toplandı. Odunpazarı ve Tepebaşı’nda yapılan anketlere göre ETO’nun hizmetlerinden memnuniyet ve çok memnuniyet duyan üyelerin oranı Türkiye ortalamasının üzerinde bir düzeyde rakam ile %80,4 oldu. Az memnun olan üyelerin oranı olan %8,9’luk pay da eklendiğinde, ETO’dan genel memnuniyet oranı %89,3’e çıktı.
Üyeler Başkan Güler’in performansından memnun
Ankette üyelere Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’in performansına dair de sorular soruldu. Oda Başkanı’nın performansını başarılı buluyor musunuz?” sorusuna verilen cevaplarda da Türkiye ortalamasının üzerinde bir sonuç çıktı. Ankete göre Oda Başkanı'nı “Başarılı” ve “Çok Başarılı” bulan işletmelerin oranı %77,2 olarak tespit edildi. “Oda Başkanı’nın açıklamalarını beğeniyor musunuz?” sorusuna “Beğeniyorum” ve “Çok Beğeniyorum” şıklarında verilen cevaplar ise %77,3’e karşılık geldi.


Yeni dönemde üyelere daha ayrıcalıklı hissettirecek projeler
Üye memnuniyet anketi sonuçları hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, “Üyelerimize ankete odamızın hizmetlerine ve şahsıma yönelik gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyorum. Yeni dönem için bütün üyelerimizi kapsayacak yine birçok projeler hazırladık. Örneğin ETOKART ile üyelerimize ayrıcalıklar sağlayacak yeni hizmetler sunacağız. Üyelerimizi avantajlı fiyatlardan yararlandıracak, üye odaklı hizmetimizi daha ileri ulaştıracağız. Tüccarımız, sanayicimiz kısacası tüm üyelerimiz ETO üyesi olmanın ayrıcalığını daha çok hissedecek. Yine önümüzdeki dönem itibariyle vergi, hukuk ve dış ticaret danışmanlıklarımız üyelerimizin iş yerinde hizmet verecek. Danışmanlıklar için üyelerimiz odaya gelmeyecek, danışmanlık hizmetleri üyemizin ayağına gidecek. E-Oda projemiz sayesinde de üyelerimiz işyerlerinden birçok belgeyi temin edebilecek. Yine önümüzdeki dönemde ETO Hasta Nakil Ambulansı da hizmet vermeye başlayacak. İleri yaştaki üyelerimizin konforlu bir yaşam sürmesi için bir Yaşam Merkezi planlıyoruz. Sektörel Meclisler ve İhtisas Sanayi Bölgeleri gibi birçok kalıcı yapı ve eser için de hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Üyemizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar