23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEZER,’’KOBİLER GEREKLİ DESTEĞİ ALACAK’’

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, 7 Ekim’de yapılacak olan Ticaret Odası seçimlerinin şehrin ticaret hayatı ve erbabı adına dönüm noktalarından birisi olduğunu kaydetti.

Eskişehir’in ekonomide artık sıçrama yapma zamanının geldiğine işaret eden Başkan Adayı Sezer, “Eskişehir rakiplerinin çok gerisinde kalırken, önünde bulunan fırsatları değerlendirmede de artık geç kalamaz. Şehrimizin artık ne böyle bir lüksü ne de kaybedecek en küçük bir zamanı kalmamıştır” dedi.

Sezer, Eskişehirli kobilerin bu sıçramayı bir an önce yapabilmesi için bir dizi tedbir alacaklarını dile getirdi. Bu kapsamda ilk olarak, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile teknik sanayi siteleri esnafının fuarlarda buluşturulacağını kaydeden Sezer, “Bizim dönemimizde, kobilerimizin ETO destekleriyle aktif olarak satış yapabilme olanakları sağlanacak. Fuarlar, gezilip görülen yerler olmaktan çıkarılıp, ürettiğimiz mal ve hizmet gibi değerlerin pazarlama imkanlarına dönüştürülecek. Eskişehirli kobilerin önü bizim dönemimiz ile birlikte açılacak. Kobilerimiz, rakipleri ile rekabet eder konuma gelerek hak ettiği değeri bizimle birlikte alacak” diye konuştu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar