25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ERDOĞAN TEKGÖZ SEÇİM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

ERDOĞAN TEKGÖZ SEÇİM ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  • 14 Eylül 2017 Perşembe
  • 4703 kez okundu

Resmi adaylık açıklamasının ardından seçim çalışması temposunu arttıran Erdoğan Tekgöz; gittiği yerlerde büyük ilgi ve destek görüyor. ETO Başkan Adayı Tekgöz görüşmelerde üyelerin beklentilerini dinliyor, projelerini anlatıyor.
Eskişehir Ticaret Odası’nın 7 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan seçimi için ekibiyle birlikte yönetime aday olan işadamı Erdoğan Tekgöz, son derece yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor. Resmi adaylık açıklamasının ardından çalışma temposunu arttıran Tekgöz, sadece üyelerden değil, her kesimden büyük ilgi ve destek görüyor. Başkan Adayı Tekgöz tüm görüşmelerinde esnaf ve tüccarın sorunlarını, Ticaret Odası’ndan talep ve beklentilerini dinleyerek, Eskişehir’in geleceğinin, kent ticaretinin gelişmesiyle paralel olduğunu ifade etti.

STK’lar Ekonominin de Temel Taşları
ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz önceki gün de Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (ERİAD) Yönetimi’yle bir araya geldi. ERİAD Başkanı İbrahim Durgut’un yanı sıra başkan yardımcıları Hasip Bölükbaşı, Metin Torun, Rüştü Şentuna ve Bahar Eren, sayman Osman Karagöz, genel sekreter Salih Köstebekçi’nin de hazır bulunduğu ziyarette Erdoğan Tekgöz; sivil toplum kuruluşlarının önemine işaret etti, STK’ların sadece demokrasinin değil güçlü ekonomilerin de temel taşlarından olduğunu söyledi.

Ekonomi Tabanlı STK’lar Önemli
Özellikle işadamları derneklerinin önemli bir misyon üstlendiğini ifade eden Tekgöz, ETO’da yeni dönemde ekonomi tabanlı dernek, oda ve vakıflarla güçlü bir işbirliği içinde olacaklarını bildirdi. ERİAD Başkanı İbrahim Durgut ve yönetim kurulu üyeleri ise aynı zamanda kurucu üyeleri olan Başkan Adayı Tekgöz’ü çok yakından tanıdıklarını, bu süreçten başarıyla çıkacağına ve Eskişehir Ticaret Odası’na çok şey katacağına yürekten inandıklarını ifade etti.

İşyeri Ziyaretlerinde Önemli Mesajlar
Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz önceki gün, çok sayıda üye işyerini de ziyaret etti. Erdemir Teknik, Kızılcık Otomotiv, Nazari Kebap, Rfk Garage, Salkın Market, Şiraze Halı, Temiz İş Kuru Kahve ve Yetiş Kundura’ya uğrayan Tekgöz, hem işletme sahipleri hem de çalışanlarla samimi bir ortamda sohbet etti. Ziyaretlerinde çarşı esnafının büyük AVM’ler karşısında ayakta kalabilmesi için mutlak surette desteklenmesi gerektiğine işaret eden Başkan Adayı Tekgöz, yönetime geldiklerinde caddeleri yılın her ayı canlı tutmaya yönelik çeşitli organizasyonları yaşama geçireceklerini bildirdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar