20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AYHAN SEZER ‘’ ESKİŞEHİR’İN GENÇLERİNE GÜVENİYORUZ‘’

AYHAN SEZER ‘’ ESKİŞEHİR’İN GENÇLERİNE GÜVENİYORUZ‘’
  • 20 Eylül 2017 Çarşamba
  • 4036 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, Eskişehir Genç İş Adamları Derneği (ESGİAD) üyeleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Sezer, genç üyeler ile buluşmasında şehrin dinamik potansiyelinin büyük işler başarmak için yeterli olduğunu kaydetti.

ESGİAD Başkanı Ulaş Entok ve üyeleriyle beraber yapılan sohbetli toplantıda, Eskişehir’in ticari ve ekonomik kalkınması adına hazırlanan projeler ve fikirler istişare edildi.

YENİDEN MERKEZ OLABİLİRİZ
“Hep beraber” sloganı ile yola çıkan Ayhan Sezer, gerçekleşen buluşmada şehir ticaretinin günümüz koşullarına ayak uyduran, çağı yakalayan ve geleceği hazırlayan projelerle rekabet eder duruma gelebileceğini söyledi. Sezer; “Yeter ki ‘Hep Beraber’ olalım, yeter ki fikirlerimizi bir araya getirelim. Bu şehir için ortak düşünelim; ortak kararlar verebilelim. Bu düşünce konsorsiyumunu oluşturmak asıl hedeflerimiz arasında. Bu yüzden “Hep Beraber” diyerek yola çıktık” dedi.

GENÇLERE GÜVENİYORUZ
Yeniçağın gerekliliklerine göre şehrin enerjisini yeniden ortaya çıkaracaklarını, bu hedef doğrultusunda gençlere de önemli görevler düştüğünü hatırlatan Sezer; “Bizim gençlere olan inancımızı zaten Eskişehir kamuoyu yakından biliyor. ESGİAD’ımıza üye gençlerimizle de yürümek, yol almak istiyoruz. Gençlerimizin ekonomik hayat içerisindeki sorunlarının neler olduğunu da, bu sorunların nasıl çözüleceği de biliyoruz” ifadelerini kullandı.

PROJELER BEĞENİLDİ
Yapılan kahvaltılı buluşmada, ETO Başkanı olması durumunda hayata geçirilecek projelere dair ayrıntılı bilgiler de veren Sezer’in çözüm önerileri ESGİAD üyeleri tarafından hayli beğenildi. ESGİAD Başkanı Ulaş Entok, kahvaltının sonunda ise Sezer’e 7 Ekim’deki seçimlerde başarı dileklerini sundu.
Kahvaltılı toplantı karşılıklı fikir alışverişi ile sona erdi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar