16 Aralık 2017 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AYHAN SEZER ‘’ HACI BEKTAŞ VELİ VAKFI ZİYARET‘’

AYHAN SEZER ‘’ HACI BEKTAŞ VELİ VAKFI ZİYARET‘’
  • 21 Eylül 2017 Perşembe
  • 2295 kez okundu

 “ŞEHRİMİZİN KÜLTÜRÜNE DEĞER KATIYORSUNUZ”

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, 7 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan oda seçimleri çalışmaları kapsamında Anadolu Kültürümüzün önemli bir değeri olan Eskişehir Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı’na ziyarette bulundu.

Seçim çalışmalarına hız veren ve gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Sezer’in son durağı Eskişehir Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı oldu.

BİRLİKTE YÖN VERECEĞİZ
Ziyaretinde Vakıf Başkanı İsmail Kılıç ve yönetimi tarafından karşılanan Sezer, kendisine gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan görüşmede şehrin ticaret yaşamına dair gözlemlerini aktaran Sezer, Ticaret Odası Başkanlığına getirildiği takdirde STK’lar ile birlikte ticarete yön verecek çalışmalar yapacaklarına vurgu yaptı.

DEĞER KATIYORSUNUZ
Sezer’i konuk eden Vakıf Başkanı İsmail Kılıç ise, Sezer’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Kılıç, Başkan Adayı Sezer’in şehrimizin kültürel zenginliklerine verdiği değeri bildiklerini dile getirerek kendisine 7 Ekim’de yapılacak olan seçimlerde başarı dileklerini sundu.
Son derece samimi ortamda gerçekleşen ziyaret karşılıklı fikir alışverişi ile son buldu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri