20 Ekim 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEZER’DEN BİR GÜNDE 135 İŞ YERİ ZİYARETİ

AYHAN SEZER ‘’ TEPEBAŞI VE ŞİRİNTEPE ZİYARETİ  ‘’

BİR GÜNDE 135 İŞ YERİ ZİYARETİ

Eskişehir Ticaret Odası başkan adayı Ayhan Sezer, şehir merkezi ile birlikte kentin kenar mahallelerindeki esnaf ve tüccarlarla da buluşmalarına devam ediyor. Sezer, bu kapsamda, bir gün içerisinde 135 işyerine giderek sorun ve sıkıntı dinledi.

Ticaret Odası başkan adayı Ayhan Sezer Uluönder ve Şirintepe Bölgelerinde  işyeri sahiplerine ve çalışanlarına bir dizi ziyarette bulundu. Gittiği her işyerinde büyük ilgi ve alaka ile karşılanan başkan adayı Ayhan Sezer sorunlara dair notlar aldı.

KOMPLE BÜYÜME SAĞLAMALIYIZ

Gittiği işyerlerinde göreve gelmesi dahilinde yapacağı çalışmaları anlatan Başkan adayı Sezer, şehir merkezi kadar kenar mahallelerin de ekonomik olarak büyümesi gerektiğini savundu. Gelişen Eskişehir'de kenar mahallelerinde büyük bir potansiyele ulaştığını anlatan Sezer, "Özellikle Uluönder ve Şirintepe gibi mahallelerimiz artık şehrin merkezi ile iç içe bir noktaya ulaştı. Bu nedenle mahallelerimizde işletmeleri bulunan esnafımıza gereken her türlü destek, imkan ve olanak sağlanmalı. Eskişehir, kenar bölgeleri ile birlikte komple bir ekonomik büyüme içerisine girmeli. Özellikle turizim gibi bir konuda atağa geçen bir şehrin tüm bölgeleri tümden bir kalkınma içerisine girmeli. Bunu sağlayacak bilgi, kabiliyet projeler ekibimiz de mevcuttur" diye konuştu.
Uluönder ve Şirintepeliler de Başkan Adayı Sezer'e kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, seçimlerde başarı dileklerini sundu.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar