15 Kasım 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

OEDAŞ’tan Tüketicilere Bilgilerini Güncelleme Çağrısı

Osmangazi EDAŞ daha kaliteli ve kesintisiz hizmet için tüketicileri verilerini güncellemeye çağırıyor!

Sürdürülebilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta elektrik dağıtım altyapısının yenilemesinde önemli bir mesafe kat eden Osmangazi EDAŞ, hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için verilerini güncellemeyen tüketicilerine telefon, e-posta, ikamet adresi gibi iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak güncellemelerini öneriyor.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), faaliyet gösterdiği şehirlerde elektrik dağıtım şebekesi bakım, onarım ve yenilemesinin yanı sıra tüketici hizmetlerinin gelişimi için de yatırımlarına devam ediyor.

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ) faaliyet gösterdiği tüm il, bağlı ilçe ve köylerde elektriğin, tüketim noktalarına kadar taşınması, yeterli, kaliteli ve kesintisiz enerji sağlanması için altyapı yenileme, bakım ve şebeke yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Tüketici memnuniyetini artırmak için iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

“Yeni yatırımlar ile trafo sayısı 22 bin, aydınlatma sayısı 33 bin, hat uzunluğu ise 43 bine ulaştı”
Osmangazi EDAŞ, yatırım planları doğrultusunda faaliyet gösterdiği illerde özelleştirme öncesi 18 bin 902 adet olan trafo sayısı yeni yatırımlar ile birlikte 22 bin 345 adete yükseldi. Ayrıca özelleştirme öncesi 283 bin 723 olan aydınlatma sayısı 333 bin 893 adede ulaştı. Buna ek olarak tüketicilerinin kesintisiz ve kaliteli elektriğe ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla yüksek gerilim ve alçak gerilim şebekelerinde yapılan yenileme çalışmaları sonucunda özelleştirme öncesinde 39 bin 829,8 kilometre olan hat uzunluğu 43 bin 686,99 kilometreye ulaştı.

“Daha kaliteli ve kesintisiz hizmet için tüketici verilerinin güncelleşmesi gerekiyor”
Elektrik altyapısı ve aydınlatma sistemlerinin yenilenmesi konusunda ciddi bir mesafe kat eden Osmangazi EDAŞ, tüketici memnuniyetini üst seviyelere çıkarmak üzere şeffaf bir iletişim süreci yürütüyor. Bu doğrultuda tüketicilerin talep ve beklentileri, çağrı merkezi, web sitesi, işletme ofisleri ve sosyal medya gibi iletişim kanalları üzerinden karşılanıyor. Ancak Osmangazi EDAŞ’ın daha iyi hizmet verebilmesi için tüketicileri; şirketin web sitesi ve info@oedas.com.tr mail adresi ile tüketici hizmetleri merkezlerinin yanı sıra 7/24 hizmet veren 186 numaralı çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla telefon, e-posta, ikamet adresi gibi iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak güncellemeleri gerekiyor. Bu konuda tüketicilere bir hatırlatma yapan Osmangazi EDAŞ, bilgi güncellemesi sayesinde tüketicilerin; planlı elektrik kesintileri, bölgelerindeki anlık arıza bildirimleri, enerji kesintisinin ne kadar süreceği ve hangi bölgelerin etkilendiği gibi konularda ayrıca kampanya ile duyurulardan çok daha hızlı ve düzenli bir şekilde haberdar olabileceklerinin altını çiziyor.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar