25 Eylül 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÜYEMİZİ BÜYÜTMEK İÇİN GELİYORUZ

AYHAN SEZER ‘’TEPEBAŞI İLÇESİ ŞİRİNYER BÖLGESİ ZİYARETİ  ‘’

ÜYEMİZİ BÜYÜTMEK İÇİN GELİYORUZ

Eskişehir ticaret odası başkan adayı Ayhan Sezer, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sezer ve ekibi, son olarak Tepebaşı İlçesi Şirinyer bölgesini ziyaret ederek burada ticaret ile iştigal eden  Eskişehirli hemşerilerinin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

PROJELERİNİ ANLATTI

Şirinyer bölgesinde samimi bir şekilde karşılanan Ayhan Sezer, tüm işyerlerine giderek esnafla birebir görüştü. Seçim çalışmaları sonrasında göreve gelmesi durumunda yapacağı projeleri anlatan ve destek isteyen Sezer, en büyük hedefinin üyesiyle birlikte büyüyen bir ticaret odası olduğunu söyledi.

TİCARET ERBABININ  SORUNLARINI VE BEKLENTİLERİNİ BİZ ÇÖZERİZ

Eskişehir ekonomisini en küçük işletmesinden en büyük şirketine kadar komple bir büyüme içerisine sokacaklarını söyleyen Sezer, "tabanın sorunlarını yakından bilen,küçük ve orta ölçekli işletmeleri büyütmeye talip  olarak ilk önce işe buradan başlayacağız. Tabanın kalkınması, şehrimizin kalkınması için konulacak ilk tuğladır. Biz, bu işe buradan bakıyoruz ve göreve gelir gelmez "Hep Beraber" büyümeye başlayacağız" şeklinde konuştu.
Şirinyer esnafı ise oldukça samimi bir şekilde ağırladıkları başkan adayı Sezer'e çalışmalarında başarılar dileyerek uğurladı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar