16 Aralık 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÇARŞIMIZ ESKİ GÜNLERİNİ ARIYOR

ÇARŞIMIZ ESKİ GÜNLERİNİ ARIYOR
  • 13 Kasım 2017 Pazartesi
  • 3639 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, önceki günü çarşıda geçirdi. Bazı açılışlar yapan ve ticaret erbabıyla dertleşen Başkan Adayı Sezer, sorunlara dair de notlar aldı.

Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, önceki günü şehir merkezindeki ticaret üyeleri ile geçirdi. Çeşitli açılışlar yapan Sezer, işyerlerinde de esnaf ve tüccarla dertleşerek sorunların çözümüne dair projelerini anlattı.

TİCARET ODASI  ÜYELERİNE MESAFELİ OLMAYACAK
Çarşı merkezindeki üyeler mevcut oda yönetimine dair eleştirileri ile karşı karşıya kalan Sezer, özellikle oda yönetiminin üyelere ve ticaret erbabına mesafeli durduğuna dair şikayetleri dinledi. Kendi dönemleri ile birlikte oda yönetiminin esnaf, tüccar,üretici ve sanayiciyle  barışık olarak çalışacağına dikkat çeken Sezer, "Oda ve üye ilişkilerini biz normale çevireceğiz. Bu tür şikayetler bizim dönemimizde olmayacak. Bizim yönetimimizde proje, kalkınma, hizmet ve mutlu üyeler olacak. "Hep birlikte" kalkınma hamlelerine başlayacağız ve yapacağız" şeklinde konuştu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar