25 Eylül 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TİCARET HACMİMİZİ BÜYÜTECEĞİZ

TİCARET HACMİMİZİ BÜYÜTECEĞİZ
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba
  • 3148 kez okundu

 AYHAN SEZER ‘’ BASIN ŞEHİTLERİ CADDESİ ZİYARETİ‘’

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Sezer ve ekibi bu kez Basın Şehitleri Caddesi'ne adeta çıkarma yaparak sorun ve sıkıntıları yerinde dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında kentin dört bir noktasında ticaret dünyası ile buluşan Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer ve ekibi Basın Şehitleri Caddesi'nde de büyük bir ilgi ile karşılandı.

TİCARET ODASI ÜYESİNE SAHİP ÇIKACAK
Cadde boyunca tüm iş yerlerini ziyaret ederek işletme sahipleri ve çalışanlara "hayırlı işler" dileyen Başkan Adayı Sezer, büyük bir teveccühle karşılaştı. İşyerlerinde sorunlara dair bilgiler alan ve esnafın şikayetlerini dinleyen Sezer, sıkıntıların çözümü noktasında projelerini paylaştı.

CADDE MAĞAZACILIĞI GELİŞECEK

işlerin durgunluğundan ve yalnız bırakılmaktan dert yanan üyeleri tek tek dinleyerek notlar alan Sezer, yaşanan bu kötü gidişata dur denilecek tedbirlerin derhal alınacağını söyledi. Bir zamanlar hava parası verilerek dahi tutulamayan işyerlerinin bulunduğu caddelerin, büyük firmalar altında rekabet edemez hale getirilmesine daha fazla seyirci kalınmayacağını dile getiren Sezer, "Göreve geldiğimizde yapacağımız ilk işlerden birisi cadde mağazacılığını geliştirmek olacak. Kentimizin caddelerindeki ticari cazibeyi arttırmak için çalışmalar yapıp, esnaf ve tüccarımıza nefes aldıracak adımları hemen uygulamaya koyacağız" dedi.
Sezer'in projelerinden duydukları heyecanı dile getiren cadde esnafı ise, Sezer'e başarılar dileyerek seçimlerde destek olacaklarını ifade ettiler.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar