16 Aralık 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İNŞAAT MALZEMESİ SATICALARININ YER SIKINTI VAR

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, Eskişehirli ticaret üyelerinin sorun ve sıkıntılarını gündeme taşımaya devam ediyor. Başkan Adayı Sezer, inşaat malzemesi satan ticaret odası üyeleri, bir arada olacağı bir yer beklediklerini dile getirdi.

Tüm sektörlerde yaşanan sıkıntılara dair kamuoyunu bilgilendiren ve bu doğrultuda çalışmalar yürüten Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, şehrin çeşitli noktalarında inşaat malzemesi satan üyelerimiz bir arada olmak, modern işyerlerinde ticaret yapma istediğini dile getirerek; “Üyelerimiz, modern çalışma alanlı, site konseptinde olacağı ve şehrimize birlikte hizmet verecekleri bir yer istiyor” dedi.

ÇALIŞMA ALANLARI ÇOK KISITLI
Başkan Adayı Sezer, konuya dair yaptığı açıklamada, “İnşaat Malzemesi satan Ticaret Odası üyelerimiz özellikle şehir merkezinde adeta sıkışmış durumdalar. Çalışma alanları yok denecek kadar az. Bununla birlikte kentin uzak köşelerinde de malzeme satarak evine ekmek götürmeye çalışan üyelerimiz var. Esnafımız hayli muzdarip” dedi.

TİCARET ODASI NEDEN ÖNCÜ OLMUYOR?
İnşaat malzemesi satan esnafın sorunun çözülemeyecek bir sıkıntı olmadığına işaret eden Sezer, “Buna rağmen, Ticaret Odası yönetimi maalesef ki sorunları görmezden gelmeye devam ediyor. 10. Grupta bulunan inşaat malzemeleri ticareti yapan üyelerimiz için, Eskişehir Ticaret Odası öncülünde girişimler kolayca yapılabilir. Esnafımızın sorunu modern şehircilik anlayışıyla belediyelerimizle işbirliği içinde çözülebilir. Tüm bunlar bizim görev dönemimizde gerçekleşecek. Üyelerimizin tüm beklentilerini karşılayacak genç ve dinamik bir ekiple bu işlerin üstesinden “Hep Beraber” geleceğiz” diye konuştu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar