14 Kasım 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ODA KENDİ GÜNDEMİNE DÖNMELİ

ODA KENDİ GÜNDEMİNE DÖNMELİ
  • 6 Aralık 2017 Çarşamba
  • 2533 kez okundu

 AYHAN SEZER’İN ‘’ ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ ZİYARETİ’’

ÜYELERİMİZ İŞ YAPMAK İSTİYOR

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, bir taraftan ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan ticaret erbaplarının yaşadığı sorunları dile getirmeye devam ediyor.

Başkan Adayı Sezer ticaret odası üyelerine olan ziyaretlerine Ertuğrulgazi Mahallesi  ve çevresinde devam etti. Bölgede ticaret yapan işletme sahipleri ile tek tek görüşen Sezer, yine bolca şikayet dinledi.

NAKİT SIKINTISI HAT SAFHADA

Yaptığı görüşmelerde işletmecilerin piyasalardaki daralmadan kaynaklı şikayetleri ile karşılaşan Sezer, özellikle finans ve nakit yokluğu nedeniyle büyük bir mağduriyetle karşı karşıya kalındığını dile getirdi.

Esnaf ve tüccarın bu konuda yaşadığı sıkıntının hat safhaya ulaştığını anlatan Sezer, “Maalesef ki üyemizin  bu derdini ne duyan ve ne de ilgilenen var” dedi.

ODA KENDİ GÜNDEMİNE DÖNMELİ

Eskişehirli ticaret erbaplarının sürekli şikayet konusu olan finans ihtiyacının çözülebilecek bir sorun olduğuna da değinen Sezer, “Yeter ki Ticaret Odası kendi üyelerini dinlesin ve gerçek gündemle ilgilensin. Finans kaynaklarının ortaya çıkarılması ETO’ nun en birincil görevidir. Diğer şehirlerin sanayi ve ticaret odaları bu konularda ciddi anlaşmalar yaparak üyelerinin önünü kolayca açabiliyor. Ancak şehrimizde ticaret farklı gündemler üzerinden tartışıldığı için üyemizin sesi kısık kalıyor. Bizim dönemimizde ETO gerçek gündemine dönüp, asıl hizmetlerini yerine getirmeye başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Bölge esnafı da Başkan Adayı Sezer’e dertleri ile ilgilenmelerinden dolayı teşekkür ederek, seçimlerde destek sözü verdi.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar