15 Ağustos 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BAKSAN SANAYİ SİTESİ İLGİ BEKLİYOR

BAKSAN SANAYİ SİTESİ İLGİ BEKLİYOR
  • 7 Aralık 2017 Perşembe
  • 3403 kez okundu

 AYHAN SEZER’İN ‘’ BAKSAN SANAYİ SİTESİ ZİYARETİ’’

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, ziyaretlerini sürdürürken, zor günler yaşayan ticaret erbaplarının yanında olmaya da devam ediyor. Sezer, bu kapsamda Baksan sanayi sitesini ziyaret etti, işyerleri zarar gören iki ayrı adrese giderek “geçmiş olsun” dileklerini sundu.

Başkan Adayı Sezer, geçtiğimiz günlerde yaşanan bir yangın ve hırsızlık olayı karşısında mağdur olan ticaret odası üyelerine ziyarette bulundu.

BAKSAN SANAYİ SİTESİ İLGİ BEKLİYOR

Ticaret odası başkan adayı Sezer Baksan sanayi sitesinde üyeleri ziyaret ederek talep ve isteklerini dinledi. Baksan sanayi sitesinin sahipsiz olduğunu dile getiren üyeler altyapı ve üstyapı zorlukları yaşadıklarını, iş yapmaktan çok problemlerle uğraştıklarını söylediler. Başkan adayı Sezer, Geçtiğimiz günlerde Baksan Sanayi Sitesinde yaşanan üzücü yangın olayının ardından işyeri büyük çapta zarar gören Kardeşler Mobilya’ya giden Sezer, işyeri sahibi Veli Circil ile görüştü. Yaraların sarılması konusunda gerekli her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Sezer, bir daha bu tür bir olayla karşılaşmamayı temenni etti.

Sezer’in manevi desteği ile moral bulduklarını kaydeden işyeri sahibi Circil ise, örnek ziyaretinden dolayı Sezer ve ekibine teşekkür etti.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE!

Ardından yaşadığı hırsızlık olayı ile mağduriyet yaşayan Savaş Caddesindeki( Öğretmenler cad ) Tekmar’ın sahibi Nedim Sivrikaya ve eşini  ziyaret eden Sezer, yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirirken; “İyi günde kötü günde ‘Hep Beraber’ olacağız. Şehrimiz ekonomisine bu anlayış ile yön vereceğiz” şeklinde konuştu. İşyeri sahibi Sivrikaya’ da Sezer’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında üstün başarı dileklerini sundu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar