21 Ocak 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD şubeleri arasında diyalog artarak devam ediyor

TÜMSİAD şubeleri arasında diyalog artarak devam ediyor
  • 14 Aralık 2017 Perşembe
  • 1013 kez okundu

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi, TÜMSİAD Sakarya şubesi Başkanı Ahmet Ölmez ve heyetini ağırladı.

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi’nin merkezini ziyaret eden Ölmez'i Şube Başkanı Ali Engiz ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Oldukça samimi bir havada geçen görüşme sırasında Engiz misafirlerine bulundukları faaliyetler ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler sundu. Ölmez de yaptıkları konuşmalarda, bu tür ziyaretlerin önemine değinerek TÜMSİAD Eskişehir Şubesi ile Sakarya şubesinin üyeler arasındaki iş birliği ve diyalogun arttırılması gerektiğini vurguladılar. Ölmez ayrıca, TÜMSİAD Eskişehir üyesi iş adamı ve yatırımcıları Sakarya'ya davet ederek “Sakarya nın oldukça cazip destekler var. Bizler de yatırım yapmak isteyen firmalara yardımcı oluyoruz ve bundan sonra da olacağız!” dedi.
Başkan Ölmez Ziyaret Anısına Başkan Engiz'e Levha Hediye Etti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Linkler

eskisehirkonut.com - eskisehiraraba.com - eskisehirapartlar.net - eskisehirdekonaklama.com - Eskişehir Günlük Kiralık Ev - Eskişehir iş ilanları - Günlük Kiralık Ev - Eskişehir Kız Apart - Eskişehir Seri İlanlar