23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD şubeleri arasında diyalog artarak devam ediyor

TÜMSİAD şubeleri arasında diyalog artarak devam ediyor
  • 14 Aralık 2017 Perşembe
  • 2461 kez okundu

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi, TÜMSİAD Sakarya şubesi Başkanı Ahmet Ölmez ve heyetini ağırladı.

TÜMSİAD Eskişehir Şubesi’nin merkezini ziyaret eden Ölmez'i Şube Başkanı Ali Engiz ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Oldukça samimi bir havada geçen görüşme sırasında Engiz misafirlerine bulundukları faaliyetler ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler sundu. Ölmez de yaptıkları konuşmalarda, bu tür ziyaretlerin önemine değinerek TÜMSİAD Eskişehir Şubesi ile Sakarya şubesinin üyeler arasındaki iş birliği ve diyalogun arttırılması gerektiğini vurguladılar. Ölmez ayrıca, TÜMSİAD Eskişehir üyesi iş adamı ve yatırımcıları Sakarya'ya davet ederek “Sakarya nın oldukça cazip destekler var. Bizler de yatırım yapmak isteyen firmalara yardımcı oluyoruz ve bundan sonra da olacağız!” dedi.
Başkan Ölmez Ziyaret Anısına Başkan Engiz'e Levha Hediye Etti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar