23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İSTANBUL DA ESKİŞEHİR RÜZGARI ESECEK !

Emitt 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan, Türkiye ve dünya turizm sektörünü aynı platformda bir araya getiren ve sektörün en önemli uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı 22 yıldır sektöre yeni iş ve işbirliği fırsatları sunan turizm zirvesidir. 2017 yılında 80 ülkeden 685 firma EMITT’de katılımcı olarak yer aldı. Her yıl üzerine ilave ederek devam etmektedir.

Eskişehir’i Çok Seveceksiniz mottosu ile fuarda yerini alacak olan Eskişehir li turizmciler 10 otel 6 acentası ,Türsab Bölgesel Yürütme Kurulu ve Türob İl temsilciliği ile 4 gün boyunca ziyaretçilere Eskişehir’i anlatacak.

Türob İl Temsilcisi Kaan ERDİN ;
Her geçen sene daha çok merak edilen ve ziyaret edilen şehrimiz, tüm dinamikleri ile birlik ve beraberlik için de kamu,kalkınma ajansı ve işletmeler ve sivil toplum örgütleri beraberliğinde 4 gün boyunca  yeni destinasyon olan şehrimizi anlatacak.

Dünyanın 5 büyük fuarından birisi olan Emitt 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı uluslararası platformda tanınma ve pazar erişimi, yerli ve yabancı turizm sektörünün önde gelen firmaları ve kuruluşlar ile temaslar ve gelecekteki iş faaliyetlerine yönelik gerekli materyalleri, katalogları ve kontratları toplamak için büyük bir fırsat olacak.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar