11 Aralık 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BEBKA 2018 YILI MALİ DESTEK PROGRAMLARI TANITILDI…

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından duyurusu yapılan 2018 yılı Mali Destek Programı’nın ayrıntıları, Bilecik’te düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı.

Bilecik Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Tahir Büyükakın, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Oğuz Sertler, Bilecik TSO Başkanı Mefail Ateş ve BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim’in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, 2018 yılı için üç başlıkta açıklanan 16 Milyon TL’lik hibenin verileceği destek programı tanıtıldı.

Basın toplantısında konuşan Bilecik Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Tahir Büyükakın, “Her destek programının asgari ve azami destekleri mevcut. Proje sahiplerinin eş finansman sağlaması gerekiyor. Destek oranları yüzde 75’e kadar talep edilebiliyor. Ne kadar çok proje yazılıp hazırlanırsa, Bilecik’ten ne kadar çok proje kazanırsa Bilecik o kadar çok kazanmış olur” dedi.

Bilecik Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Tahir Büyükakın’ın konuşmasından sonra BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim de yaptığı sunumda 2018 yılı Mali Destek Programı ile ilgili teknik açıklamalarda bulundu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar