21 Ocak 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“İspat edin, istifa edeyim!”

Esnaf Kefalet ve Kredi kooperatifi Başkanı Suat Er, kendisi ve iki oğlunun kooperatiften usulsüz şekilde toplamda 380 bin lira çektiği yönündeki iddiaların kendisini üzdüğünü söyleyerek, “İspat edin, bugün istifa edeyim” şeklinde yanıt verdi.

Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve yönetim kurulu üyeleri ile kooperatifte düzenlediği basın toplantısında konuşan Başkan Suat Er, söz konusu bir usulsüzlüğün olmadığını belirterek, “Benim iki oğlumda esnaftır. Vergi, oda ve sicil kaydı olan tüm esnaflarımız kooperatiften kredi alabilir. 2017 yılını 100 milyona yakın bir plansmanla kapattık. Ben bundan gurur duyuyorum. Her nedense bilmiyorum benim ve iki oğlumun kullandığı krediler gündeme taşındı. Kredi limitimiz 200 bin TL. Ben isterdim ki iki oğlum da 200 bin TL kredi kullansın. Biz üçümüz 200’şer bin liradan 600 bin lirada kredi kullanabilirdik. Yapmadık. Bu iddialar bizi çok üzdü” ifadelerine yer verdi.

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar