22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TEKGÖZ’ÜN YAŞAM MERKEZİ PROJESİ ÇOK BEĞENİLDİ

ETO Başkan Adayı Tekgöz, Yıldıztepe Muhtarı ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nı ziyaret etti

TEKGÖZ’ÜN YAŞAM MERKEZİ PROJESİ ÇOK BEĞENİLDİ

Seçim gezilerini sürdüren ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, bu kez de Yıldıztepe Muhtarı Çetinel ile Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nı ziyaret etti, projelerini anlattı. Vakıftaki görüşmede özellikle Yaşam Merkezi Projesi çok beğenildi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz’ün seçim ziyaretleri devam ediyor. Tekgöz ve “Değişim Seninle Başlar Ekibi” sahada yine çok verimli görüşmeler yaptı. Özellikle mahalle gezilerinde muhtar ziyaretlerini çok önemseyen ve gittiği her bölgede muhtarlıklara uğrayan Tekgöz bu defa Yıldıztepe Mahallesi Muhtarlığı’ndaydı. Muhtar Adnan Çetinel’i ziyaret eden Erdoğan Tekgöz, son derece aktif, mahallenin sorunlarına hâkim bir muhtar olan Çetinel’in, bu sorunların çözümü noktasında yoğun gayret sarf ettiğini, kendisini takdirle izlediklerini söyledi. Muhtarların, şehir hayatının en önemli unsurlarından olduğunu da vurgulayan Tekgöz, Yıldıztepe’nin ekonomik ve ticari yapısı ve sorunları konusunda Muhtar Çetinel ile görüş alışverişinde bulundu.

Her Projesi Heyecan Uyandırdı
ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz ve ekibinin bir sonraki durağı ise Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı oldu. Burada Vakıf Başkanı Ismail Kılıç ve yönetim kurulu ile çok kalabalık üye grupu tarafından karşılanan Tekgöz, gördüğü yakın ilgi ve misafirperverlik karşısında çok mutlu oldu, şükranlarını iletti. Görüşmede bir yandan projelerini anlatan, diğer yandan da üyelerden gelen soruları yanıtlayan Tekgöz, özellikle fuar alanıyla ilgili sorulara verdiği yanıtlarla kafasında soru işareti bulunanları ikna etti. ETO Başkan Adayı Tekgöz ziyarette özellikle e-ticaret, on-line işlemler ve Yaşam Merkezi Projeleri’nin üzerinde de durdu. Değişim ve gelişime, teknolojiye ayak uydurmayan işletmeleri çok zor yılların beklediğinin altını çizen Tekgöz, şöyle devam etti:

Odaya Gitmeden İşlerini Halledecekler
“Biz de Eskişehir’deki işletmelerimizin mal ve hizmetini çok hızlı bir şekilde dünyanın her yerine pazarlamayabilmesi için e-ticaret projesini yaşama geçireceğiz. ETO garantörlürlüğünde hayat bulacak olan bu projeyle işletmesinin büyüklüğü ne olursa olsun her esnafımız, tüccarımız, işadamımız malına ve hizmetine alıcı bulabilecek. Yine ETO üyelerimizin başta evrak temini olmak üzere odayla ilgili birçok işlemlerini odaya gitmeden halletmeleri için E-Devlet benzeri bir online platform oluşturacağız. Bu platform sayesinde üyelerimiz oturdukları yerden istedikleri evrağa veya işleme ulaşabilecek, hem zamandan, hem paradan tasarruf edecek…” ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz görüşmede Yaşam Merkezi’ne ilişkin de önemli bilgiler verdi.

Yaşam Merkezi’nde Konforlu Yaşam
Her türlü ayrıntıyı düşünerek projesini hazırlattıkları Yaşam Merkezi’nin, Eskişehir’e bırakacakları en önemli kalıcı eserlerden biri olacağını vurgulayan Tekgöz, “Her yaş grubuna hitap edecek, sosyal donatıları çok kuvvetli bu yerleşkeden ETO’nun mevcut tüm üyeleri ve aileleri yararlanabilecektir. Bir huzurevi değil, sağlık ve sosyal yaşam alanı olacak bu yerleşke ile ticaret hayatının stresini ve sıkıntısını yaşayan üyelerimizin rahat etmeleri hedeflenmiştir. Üyelerimiz ve ailelerinin kendilerini ev konforu ve sıcaklığında hissedecekleri Yaşam Merkezi’nde en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunulmasını istiyoruz” dedi. Erdoğan Tekgöz’ün ayrıntılarıyla anlattığı Yaşam Merkezi Projesi, büyük beğeni topladı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar