23 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SERVİS ARAÇLARI ODASINDA DEVİR TESLİM YAPILDI

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen olağan genel kuruluda yapılan seçimde göreve getirilen Abdurrahman Yüceer, direksiyonu teslim aldı. On iki yıldır oda başkanlığı görevini yürüten Taşkın tırpan ile mevcut yönetim kurulu üyeleri önceki gün hizmet binasına gelerek anahtarı Yüceer ve ekibine teslim etti.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı olan servis işetmecileri odasının yeni dönem başkanı Abdurrahman Yüceer,görev tesliminin ardından yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.Oda seçiminin artık geride kaldığını ifade eden yeni başkan Yüceer,kongre öncesi üyelerimize yönelik ziyaretlerimizde verdiğimiz  sözleri yerine getirmek için şimdiden kolları sıvadıklarını söyledi.Başkan Yüceer,yeni dönem çalışmalarını üyelerinin istekleri doğrultusunda yürüteceklerinde sözlerine ekledi.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar