19 Ocak 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR’DE ’’ESSYÖNDER’’ DERNEĞİ KURULDU

Eskişehir  Profesyonel Apartman Site ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneği (ESSYÖNDER) Eskişehir'de  kuruldu ve dernek genel kurulunu, bir iş yerinin toplantı salonunda gerçekleştirdi. Genel kurul, kendi aralarında toplanarak başkanını seçti. Genel kurulda oy birliği ile; Ali Sekizler,  ESSYÖNDER  Başkanı oldu.

ESSYÖNDER Başkanı Ali Sekizler derneğin kurulması ile ilgili genel kurulda yaptığı konuşmasında, ''Eskişehir Profesyonel Apartman, Site ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneğini, genel kurula katılan üyelerle hep birlikte kurduk. Önümüzdeki günlerde amaçlarımız doğrultusunda çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Amacımız, sektörümüz ile ilgili sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara  destek vermektir. Apartman, site ve toplu yapı yöneticilerinin meslek faaliyet bilincini  Eskişehir'de yaygınlaştırmaktır. Kat mülkiyeti ve bina yönetimi konusunda ve sektörü bilinçlendirmeyi amaç edinen ve bunu sağlamak üzere apartman, site, toplu yapı yöneticilerini, bina ve tesis yönetimi alanında, hizmet veren firmaları bir çatı altında toplamaktır. Etik anlayışa sahip  yöneticiler  yetiştirilmesi amacıyla, eğitim ve sertifikasyon programlarını önümüzdeki günlerde organize edeceğiz ve hayata geçireceğiz'' dedi. Genel Kurula katılan üyeler, kendi aralarında anlaşarak görev bölümü yaptı. Buna göre: ESSYÖNDER Başkanı: Ali Sekizler, Başkan Yardımcısı: Armağan Öztürk, Sekreter: Fatih Uğural, Denetçi: Ömer Şimşek, Denetçi: Bülent Ertürk, Denetçi: Adem Tuna, Sayman: Özcan Civaoğlu getirildi. Yönetim kurulu üyelerine ise: İsmail Aksu, Emrah Ertural, Yasin Yumrukaya, Lokman Oktay, Yasin Akseki, Hüseyin Alyüz, Taner Tandoğan, Ersoy Kahriman, Serkan Sağındık seçildiler.

HABER: ERTUĞRUL ALTINEL - ESKİŞEHİRGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar