22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

WÜRTH AKTİF MARKET ESKİŞEHİR

Würth’ün kaliteli ve profesyonel ürün kullanmayı tercih eden müşterilerine daha da yakın olabilmek amacıyla 2006 yılında başlattığı “Würth Aktif Market” sistemi, mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor.

2017 yılında faaliyete geçen ve binlerce ürün çeşidini müşterilerinin beğenisine sunan Würth Aktif Market Eskişehir şubesi, ziyaretçilerine Würth kalitesini ve yeniliklerini tanıma imkanı sağlıyor.

Montaj, tamir, bakım ve imalat sektörlerine hitap eden ürün çeşitleri, deneyimli personeli ve yüksek hizmet kalitesiyle Würth Eskişehir mağazası, Teksan Sanayi Sitesinde ziyaretçilerini bekliyor.

Würth mağazaları aynı zamanda otomobil, motosiklet, bisiklet, tekne, beyaz eşya ve mobilyalar için de mükemmel temizlik ve bakım ürünleriyle ilgi çekiyor. 

75.Yıl Mahallesi Zonguldak Sk. No:14/A Odunpazarı/ EskişehirGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar