19 Ocak 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AYHAN SEZER ‘’ TÜM ÜYELERİMİZE ULAŞACAĞIZ ’’

Eskişehir Ticaret Odası başkan adayı Ayhan Sezer, yapılacak olan seçimler öncesinde üye ziyaretlerine devam ediyor. Sezer, “Üyelerimizi büyütmek için aday olduk. Büyümeden, kendimizi geliştirmeden yerimizde saymaya devam ederiz. Bunu kabul edemeyiz” dedi.

Eskişehir ekonomisinin artık tabularını kırması gerektiğini anlatan başkan adayı Sezer, mevcut durumun şehre sürekli kan kaybettirdiğini söyledi.

ŞEHİR TİCARETİ KAN KAYBEDİYOR
Piyasalarda yaşanan durgunluğun üyelere karşı gösterilen ilgisizliğin bir sonucu olduğunu da söyleyen Sezer, “Şehrimizin ticaret üyeleri bir araya getirilmeli, büyük adımların başlangıçları yapılmalıdır. Bugüne kadar bu yönde atılmış tek bir adım dahi yoktur. Bırakın büyük markalar oluşturup büyük hedefler koymayı, şehirde küçük esnaf bile kalmamaya başladı. Bu durum şehrin kangreni halini aldı” dedi.

KARA TABLO KALKACAK
Olumsuz tablonun ortadan kaldırılması için genç ve dinamik bir ekip ve ayrıca projelere sahip olduklarını anlatan Sezer, “Hiç kimse merak etmesin. Hep birlikte büyüyeceğiz. Bu kara tablo elbette böyle devam etmeyecek. Ticaretin içinden gelen, ticaretin her kademesindeki ekibimizle göreve geldiğimizde her şey değişecek. Şehir ekonomisin büyümesiyle, hem üyelerimiz hem de hemşehrilerimiz ekonomik anlamda gelişim sağlayacak" ifadelerini kullandı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar