16 Aralık 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KOMİTELER CANLA BAŞLA ÇALIŞACAK

Mermercilerin sorunlarını dinleyen Erdoğan Tekgöz; BİZİM DÖNEMİMİZDE KOMİTELER CANLA BAŞLA ÇALIŞACAK

ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Baksan ve EMKO’daki mermercileri ziyaret etti, zor şartlar altında üretim yapan esnafla dertleşti. Tekgöz, tüm sektörlerin sorunlarına hâkim olduklarını söyleyerek, “Bu sorunları komitelerimizle birlikte çözüme kavuşturacağız” dedi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Değişim Seninle Başlar Ekibi’yle beraber bir kez daha Baksan Sanayi Sitesi ve EMKO Mobilyacılar Sitesi'ndeydi. Sitelerde bu kez mermerci esnafını ziyaret eden Erdağan Tekgöz, zor şartlar altında üretim yapan üyelerle dertleşti. Bölgelerin fiziki şartlarının yetersizliğinden yakınan mermerci esnafı, Eskişehir Ticaret Odası’nın, koşulların iyileştirilmesi konusunda herhangi bir girişimde bulunmadığını söyleyerek, “Defalarca durumumuzu iletmemize rağmen destek göremedik” dedi. ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, mermerciler de dâhil neredeyse tüm sektörlerde sıkıntılar olduğunu ve Ticaret Odamızın bunlara duyarsız kaldığını vurguladı.
Komiteleri Çalıştıracağız

Saha çalışmalarında bu sorunları daha net görme fırsatı bulduklarını ifade eden Tekgöz, “Koltuklarından kalkmayan, meclis ve komitelerini çalıştıramayan yönetimler, tabanın sesini duyamaz, sorununu bilemez, bilse de çözemez. Eskişehir esnafı, tüccarı, işadamı ve girişimcisi bu ilgisizliği, sahipsizliği hak etmiyor. Aylardır şehrin her yerini karış karış gezdik, gezmeye devam ediyoruz. Binlerce üyeye ulaştık, dertlerini dinledik. ETO’dan memnun olan, beklentilerine yanıt bulan, sorununu çözen çok az bir çoğunluk var. Biz diyoruz ki ETO bir avuç azınlığın mutlu olduğu, hizmet aldığı bir kurum olmaktan çıkacak, tüm üyeleri kucaklayacak bir yapıya dönüşecek. Bütün sektörlerin sorunlarının çözümü noktasında önce komitelerimiz çalışacak. Üyelerimizle aramızda köprü vazifesi gören komitelerimiz aktif olarak görev alacak, sıkıntıları ve talepleri tespit edecek, bunların çözümü için meclis ve yönetimle birlikte çalışacak” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar