23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MÜSİAD ESKİŞEHİR ŞUBESİ’ nden Ankara çıkarması

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ayhan Arslan Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’  da Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Ak Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer  ile görüştü.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ayhan Arslan başkanlığında Yönetim Kurulu üyelerimiz, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’ ı Ak Parti Genel Merkez’ de ziyaret etti. MÜSİAD üyelerini makamında ağırlayan ve isteklerini dinleyen Karacan, Görüşmelerin verimli ve olumlu geçtiğini ve ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Yönetimine teşekkür etti. MÜSİAD Yöneticileri ile TBMM’ deki makamında ağırlayan Ak Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İş dünyasında ve yaşanan sorunları istişare edip son dönemdeki teşvik desteklerinin olumlu yansımalarını paylaştılar. Nazik ziyaretleri için MÜSİAD Yönetimine teşekkür etti. MÜSİAD Yöneticileri ile TBMM’ deki makamında ağırlayan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Şehrimizi ve Türkiye Ekonomisini değerlendirdi. Konuşmasında Çakırözer  “Eskişehir’ imizin ekonomisine kim katkı sağlıyorsa ona minnettarız”  dedi.  MÜSİAD yönetimine ziyaretinden dolayı  memnuniyetlerini dile getirdi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar