22 Ocak 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Esnaf dayanışması

Esnaf Sarayı’nda çıkan yangında zarar gören üyeye toplanan para teslim edildi.

Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen  ve  birliğe  bağlı meslek oda başkanları örnek bir dayanışmaya daha imza attı.Bugüne kadar mağdur olan üyeleri için koları  sıvayan birlik ve oda başkanları son olarak Esnaf Sarayında gece yarısı çıkan yangın olayında büyük maddi zarar gören Erdal Sevim isimli esnafın imdadına yetişti.
Konu ilgili edinilen bilgilere göre, yaşanan yangın olayında zarar gören Radyo Elektronik Teknisyenleri Odası üyesi olan Erdal Sevim için başlatılan yardım kampanyası sona erdi. Birlik başkanı Ekrem Birsen ile meslek odası başkanları ve üyelerinin de kendi bütçelerinden topladıkları altı bin lira zarar gören Erdal Sevim’e teslim edildi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile Radyo, Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Çetin  Tancısoy, yangında hasar gören oda üyesi ile bir arya geldi. Başkan Birsen “Bu tür olaylarda zarar gören esnafımızın daima yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Üyelerimizin her türlü ihtiyaç ve taleplerinin giderilmesi için mücadelemiz devam edecek. Başlattığımız kampanya ya destek veren tüm oda başkanlarımız ile üyelerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar