22 Ocak 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Esnaftan Ekrem Birsen’e teşekkür

Esnaf Sarayı’nda çıkan yangının yaraları sarılmaya devam ediyor.  Tamamen küle dönen ve maddi zarar olan dükkanlarda yenileme çalışması devam ediyor.
 
Esnaf Sarayı’nda çıkan yangında dükkanı zarar gören Erdal Bilgisayar sahibi Erdal Sevim, üyesi olduğu ilk günden bu yana gerek oda gerekse Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’nin  kendisine sahip çıktığını söyledi.

Esnaf Sarayı’nda çıkan yangının yaraları sarılmaya devam ediyor.  Tamamen küle dönen ve maddi zarar olan dükkanlarda yenileme çalışması devam ediyor. Zarar gören 16 dükkan biri olan Erdal Bilgisayar sahibi Erdal Sevim, ilk günden bu yana gerek oda gerekse birliğin kendisine sahip çıktığını söyledi.

Esnafa sahip çıkılmadığı yönündeki dedikoduların gerçeği yansıtmadığını aktaran Sevim, “Çıkan yangında 16 dükkan zarar gördü. Ciddi manada zarar gören 2 dükkan birisiyim. 45-50 bin TL’ye yakın bir zararım oldu. Bir de 18 Mart’tan bu yana işsiz kaldık. Şuan dükkan tadilatımız devam ediyor. Bu süre zarfı içerisinde, ilk günden bu yana gerek üyesi olduğum Radyo Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası meslek odası gerekse Birlik Başkanımız Ekrem Birsen bana destek oldular. Defalarca ziyaretimize geldiler. Ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştılar. Varlıklarını hissettirdiler” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar