23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Eskişehir Ticaret Borsası Yönetimini Kabul Etti

Vali Çakacak, Eskişehir Ticaret Borsası Yönetimini Kabul Etti
  • 23 Mayıs 2018 Çarşamba
  • 1300 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak, geçtiğimiz ay yapılan genel kurul seçimi sonrası yönetim kurulu başkanlığına yeniden seçilen Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan’ı, Meclis Başkanı Hasan Öztürk’ü ve beraberlerindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Tarım ve hayvancılık alanlarında, bölge için yapılan yatırımlara ve çalışmalara her zaman destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Vali Çakacak, ziyaretten duyduğunu memnuniyeti ileterek, Eskişehir Ticaret Borsası’nın şehrin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağladığını söyledi.

Başkan Zeydan yönetiminde, göreve yeniden seçilen kurul üyelerine “hayırlı olsun” temennisinde bulunan Vali Çakacak,  ilimizdeki tarımsal ve hayvansal üretimin değer kazanması noktasında, Eskişehir’e önemli projeler kazandırmak için hizmet veren Ticaret Borsası yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Ayrıca Vali Çakacak, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan’ın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, tebriklerini iletti.

8 meslek grubunun tamamını alarak tekrar güven tazelediklerini dile getiren Başkan Zeydan ise, başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını, yeni dönemde de Borsa ve üyeleri adına planlayıp hazırlıklarını projeleri hayata geçirmek istediklerini söyledi.

Yönetim kurulu üyelerini tek tek tanıtan Başkan Zeydan, ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkürlerini sundu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar