22 Ocak 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESO İftarında birliktelik, ihracat, eğitim vurgusu

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Henüz 1,5 aydır görevdeyiz ama Eskişehir sanayisi için hazırladığımız projelerin altyapı çalışmalarını tamamladık. Bunları birkaç ay içinde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi. 

Eskişehir Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve yoğun bir katılımla gerçekleştirilen geleneksel iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Vali Yardımcıları, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ETB Başkanı Ömer Zeydan, ile çok sayıda sanayici iş adamı ve siyasetçi katıldı.

ESO Başkanı Kesikbaş, iftar programında yaptığı konuşmada, özellikle ihracat ve mesleki eğitime yoğunlaştıklarını belirterek, “Henüz 1,5 aydır görevdeyiz ama Eskişehir’in sanayi gelişimine katkı sunacak projelerin altyapı çalışmalarını tamamladık. Allah nasip ederse birkaç ay içerisinde bunların sunumlarını yapıp kamuoyu ile paylaşacağız” ifadesini kullandı.

Projelerini açıkladıktan sonra hızlı bir şekilde özellikle de eğitimden, ara elemandan ve işçi ile ilgili olan kısımlardan başlayarak adımlarını hızlandıracaklarını ifade eden Kesikbaş, ihracat ile ilgili projelerinin de hızlı bir şekilde başladığını dile getirdi.

Ekip olarak anlattıkları ve konuştukları neler varsa hepsini tek tek yaptıklarını belirten ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Ramazan münasebetiyle sanayicilerimizi, işadamlarımızı, siyaset ve bürokratlarımızı aynı iftar sofrasında bir arada görmek çok güzel oldu. Kendi seçimlerimizi geride bırakarak bundan sonra birlik ve beraberlik zamanındayız" dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar