22 Ocak 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği iş birliği protokolü imzaladı

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği iş birliği protokolü imzaladı
  • 26 Mayıs 2018 Cumartesi
  • 1002 kez okundu

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası, Türk Eczacıları Birliği ile bir iş birliği protokolü imzaladı. 24 Mayıs tarihinde imzalanan protokol ile Türk Eczacıları Birliği üyesi yaklaşık 27 bin eczacı Türk Ekonomi Bankası’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği arasında imzalanan protokol doğrultusunda, SGK ödemelerini Türk Ekonomi Bankası’na aktaran ve POS’unu aktif olarak kullanan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.'deki Bireysel Emeklilik hesaplarına, Türk Ekonomi Bankası tarafından aylık 170 TL nakit para aktarılacak.

40 bin TL’ye kadar uygun faiz oranında ticari kredi imkanı
Bireysel Emeklilik Hesabına nakit para desteğinin yanı sıra eczacılara; Türk Eczacılar Birliği garantörlüğünde 40 bin TL’ye kadar ticari kredi imkanı sunuluyor. Anlaşma kapsamında eczacılar avantajlı POS fiyatlaması ve POS cihaz ücreti muafiyeti gibi ayrıcalıklardan da faydalanabiliyor.
Türk Ekonomi Bankası’nın ayrıcalıklı ticari kredi kartlarına sahip olan eczacılar, yurtiçinde ve yurtdışında güvenli şekilde alışveriş yapma, taksitlendirme, Bonus kazanma avantajları ve biriken bonuslarla bedava alışveriş yapma imkanına sahip oluyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar