23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mihalıççı’ta Muhtarlar ve Üreticilerle Buluştu

08.05.2018 tarihinde Mihalıççık İlçemizi ziyaret eden İl Müdürü, muhtarlar ve üreticilerle bir araya geldi.

Muhtarlarımız ve üreticilerimiz ile buluşmak ve sorunların tespit edilerek çözüm aranması amacıyla düzenlenen toplantıya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan ALKAN, Mihalıççık Kaymakamı Emre OĞUZTÜRK, Belediye Başkanı İsmail UYSAL, İlçe Kurum Amirleri, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, Şube Müdürlerimiz ile Mihalıççık İlçesi mahalle muhtarları ve çiftçilerimiz katıldı.

İl Müdürü Erkan ALKAN toplantıda yaptığı konuşmada; Muhtarlar ve üreticilerle buluşmak ve sorunlarını dinlemek amacıyla İlçeye geldiklerini ve bu sebeple istekleri halinde tüm muhtarlara ve diğer üreticilere de söz verileceğini belirterek söz konusu toplantıda tarım ve hayvancılıkla uğraşan gerçek üreticilerin ağırlıklı olarak konuşacağını belirtti.

Mihalıççık Kaymakamı Emre OĞUZTÜRK' de toplantıda yaptığı konuşmada; İlçelerinde tarım ve hayvancılık konusunda toplantı yapılmasından memnuniyet duyduklarını belirterek, İl Müdürü ALKAN' a teşekkür etti.

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Serpil UZUN tarafından, Kırsal Kalkınma Yatırımları konusunda sunum yapıldı.

Daha sonra toplantıya katılan muhtarlar ve üreticilerden söz almak isteyenlere, fikirlerini almak ve sorunlarını dinlemek üzere söz verildi.

Üreticilerimizin yoğun ilgi gösterdikleri toplantıda muhtarlar ve çiftçilerimiz gerek kişisel, gerekse mahalleleriyle ilgili dilek, istek ve sorunlarını İl Müdürü Erkan ALKAN ile paylaştı.

İl Müdürlüğü görev alanına giren konularla ilgili iletilen sorunları dinleyerek sorulara bizzat cevap veren ALKAN, tarım ve hayvancılıkla ilgili diğer kurumları ilgilendiren sorunları tek tek not alarak, belirtilen sorunların çözülmesi için ilgili kurum ve kuruluşlarla en kısa sürede yazışma yapılacağını ve sorunların çözülmesi amacıyla gerekli hassasiyetin gösterileceğini belirtti.

Toplantı sonunda, toplantıya katılan Muhtarlar ve Çiftçilerimiz İl Müdürü ALKAN' a İlçelerinde bu şekilde toplantı düzenlemesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar