17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hizmet Kalitemiz Tescillendi

Eskişehir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Haziran ayında geçirdiği dış tetkikleri başarıyla tamamlayarak “TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini” almaya hak kazandı.

Türk Standartları Enstitüsünden gelen denetçilerin belge ve dokümanlar, personel ve altyapı üzerinden yaptıkları incelemeler neticesinde İl Müdürlüğü Yönetim Sisteminin uluslararası standartlarda olduğu tescillendi.

Bakanlığın inisiyatifi ile başlayan ve 5 aylık bir ekip çalışması ile sistemin kuruluşu ve işleyişi için İl Müdürlüğü tüm hizmet birimlerini kapsayan dokümantasyon ve altyapı faaliyetlerinin tamamlanması neticesinde belgelendirme başvurusu gerçekleştirdi ve başarılı bir dış tetkik ile bu özverili çalışmalar ödüllendirildi.

Eskişehir ilinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık hizmet faaliyetlerinin daha hızlı, çözüm odaklı, planlı ve program dahilinde yürütülmesi için bir kalite standardizasyonunu sağlayan ISO 9001:2015 belgesi aynı zamanda çalışan odaklı ve iyileştirici faaliyetlerin yürütülmesinin de yolunu açmaktadır.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan ALKAN; “Kalite hedefli hizmet sunan tüm kurumlar için Kalite Yönetim Sistemi büyük bir önem arz etmekte. Bu doğrultuda bundan sonraki süreçte çalışmaların devamı ile Kalite Yönetim Sistemi belgesinin kurumumuzda sürekliliğini sağlamak için personellerimizle birlikte çalışacağız. Tüm personelimize teşekkür ederim.” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar